Martin Krajc

Silver interior
grafika
50 * 70 cm
číslováno, signováno, značeno
r. 2013
9 900  Kč
Rezervace

Nenašli jste to, co hledáte?

Najdeme to za Vás!

Stačí vyplnit formulář vpravo a my učiníme vše pro to, aby se hledané dílo dostalo do Vašich rukou. Ve formuláři prosím uveďte autora název díla, popřípadě dílo upřesněte jinak.

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše zpráva (napište prosím autora a název díla)

  Martin Krajc

  * 1984 v Praze

  Vystudoval pražskou AVU v ateliéru Michaela Rittsteina a Vladimíra Skrepla. Během studia absolvoval stáž na Facultad de Bellas Artes de Universidad Complutense de Madrid. Zde se inspiroval španělskými mistry jako jsou Diego Velázquez ci Francisco Goya. Vyhrál zde výtvarnou soutěž Seat Arte Emoción.

  Pro autora je typické expresivní pojetí malby, které se často lehce přehoupne i na čistě abstraktní obraz. V minulosti byla jeho práce spojena také s hiphopovou scénou, kdy maloval převážně breakdancery. Breakdance sám tancoval a hip hop rád poslouchá doteď.

  Patří rozhodně k nejpozoruhodnějších současným mladým expresionistům. Motivy obrazů, které maluje v cyklech, jsou mu velkoměsto, figury a zvířata.

  Je členem skupiny Obr, se kterou prezentoval svoji tvorbu v rámci putovních výstavních projektů v České republice, na Slovensku a v Německu.

  Autor pravidelně vystavuje na samostatných či společných výstavách a je zastoupen v důležitých veřejných i soukromých sbírkách umění.