Reference našich zákazníků

Chcete přispět svým hodnocením? Napište nám. Budeme rádi.

Na tomto místě uvádíme reference, které nám naši milí a vážení zákazníci zaslali na e-mail. Chcete-li, aby zde bylo i Vaše hodnocení, můžete nám buď napsat e-mail nebo jednoduše napsat hodnocení/recenzi naší galerie do komentáře na konci této stránky. Do hodnocení ve spodní části této stránky nebudeme zasahovat, abychom zachovali co nejvyšší míru transparentnosti.

Děkujeme, že nám pomáháte rozvíjet naši galerii!
Marie a Štěpán Kmochovi, Lubomír (in memoriam)

Moje zkušenost s Galerií Kmoch je velmi pozitivní. Co mě zejména zaujalo, byla ochota přizpůsobit se mému času, ochota se mi maximálně věnovat, přátelské, na nic si nehrající prostředí. A v neposlední řadě - doklad o koupi byl na nejvyšší profesionální úrovni, kterou jsem zažila.Samozřejmě - jako jediní na trhu - měli dostupnou grafiku Oldřicha Kulhánka - JOB (I), kterou jsem už dlouho chtěla.

- Mgr. Alena Chlumská, MBA, jednatelka společnosti Seven Reasons s.r.o.

Nemohu se označit za sběratele uměleckých předmětů a děl. Mám ale umění rád, rád se potěším pohledem na krásnou věc a ještě raději dávám svým blízkým a přátelům dárky, které potěšují srdce i duši. A právě takové věci nacházím na stránkách a v nabídkách Galerie Kmoch. Vzal jsem na vědomí, že se soustřeďují jen na současné umění a žijící autory - i když bych si velmi rád vybral i ze starších děl. Ale nabídka současného umění je - především v akcích této galerie - krásná. Obrazy, grafiky, nádherná skleněná produkce pana architekta Šípka a mnohé další: podle mne není možné si nevybrat.

A pokud se takto podporuje i duševní život národa a kultivujeme umělecké cítění, pak si není více co přát. Snad jen, aby Galerii ta aktivita dlouho vydržela.

- Prof. MUDr. Vladimír Palička, CSc., Dr.h.c.

Jako pravidelný a častý zákazník galerie Kmoch manželů Kmochových musím konstatovat , že jsem byl vždy velice spokojen s nabídkou mnou poptávaných uměleckých děl . Některé konkrétní grafiky mi galerie pomohla obstarat dodatečně v krátkém časovém období za poměrně příznivou cenu . Vždy v bezvadném stavu a ve smluvený termín. Z těchto důvodů mohu všem galerii Kmoch vřele doporučit .

- Mgr. Michael Rufer

Vážení Kmochovi, mám s Vaší galerie jen ty nejlepší zkušenosti, protože jsem s reliéfními tisky od Olbrama Zoubka udělala radost nejen sobě, ale i při narození vnučky své i bratra, narozeninách, významných výročích v rodině i jako svatebním darem pro dceru a synovce. Andílci, roční období a ostatní reliéfní tisky byly milým dárkem. Byla jsem moc ráda, že jsem z domova, díky Vaší galerii, dokázala nakoupit tak cenné dárky pro blízké. Těším se na další spolupráci s Vámi, pokud budu potřebovat někoho obdarovat.

- MUDr. Božena Slámová

Vážená, pro mě " Doktorská galerie".  Ráda Vás vždy podpořím a ráda všem svým kolegům a kamarádům o Vás vykládám , Vás chválím a Vás doporučuji. Také, pokud mi to můj muž dovolí, ráda u Vás nakupuji. Co inzerujete, sedí a i realizace nákupu probíhá bez obtíží. Přeji Vám hodně spokojených klientů jak ze skupiny umělců, tak nás nakupujícíh a vždy se ráda pod Vaši firmu podepíši

- prim. MUDr. Soňa Koenigová

Jako letitý sběratel grafik jsem měl možnost spolupracovat s řadou českých i zahraničních galerií a musím potvrdit, že s Galerií Kmoch je dosavadní spolupráce bez jakýchkoliv konfliktů a setkávám se jen s ochotou, solidností a čestností. Jsem maximálně spokojen, neboť spolupráce byla, je a určitě bude profesionální, rychlá a korektní.

Tak, jak jsem se již zmínil, spolupracoval jsem a spolupracuji s řadou zahraničních i tuzemských galerií a zdroji (AUKRO, EBAY, AMAZON apod.), ale velice často k vyřizování využívám členy své rodiny, nebo i kolegy.

Nevím proč, ale ve Vašem případě jednám napřímo, asi intuice čestného jednání.

- Soukromý sběratel, jehož přáním bylo zůstat v anonymitě

Galerii KMI, dnes již Galerii Kmoch přeji s novým názvem a webovými stránkami hodně spokojených zákazníků, úspěšný následující rok, nadále tak vstřícný a solidní přístup k milovníkům umění, oceňuji slušnost, vstřícnost a vždy dodržení domluveného.Také upozornění na výstavy umění širokého spektra, avízo na rozšíření nabídky ve Vaší galerii není zdaleka u všech galerii samozřejmostí. Prostě je radost s Vámi spolupracovat.

- MUDr. J. Pecha

Tuto galerii mám moc rád. Našel jsem v ní nejen krásná díla, která mi dělají radost, ale zároveň je pro mě vždy velkým potěšením a zážitkem si pohovořit s paní Kmochovou. A to nejen o galerii, o nových přírůstcích nabízených děl, ale mám vždy dojem, že každým hovorem jsem obohacen i o řadu cenných rad, pro sběratele nezbytných. Vždy mám radost když svou práci dělají lidé erudovaní a se zanícením pro věc. A to je pro každou profesi nezbytné.

- prof. MUDr. Petr Vlček, CSc.

Krásne diela, vynikajúca galéria. Nemal som možnosť osobného stretnutia. Internetový obchod prebehol bezvadne. Do tejto galéria sa budem s radosťou vracať.

- prof. MUDr. Peter Bujdák, CSc.

Můžete nám napsat své vlastní hodnocení.

Děkujeme za Vaší přízeň, moc si jí vážíme!